Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

  2. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

  3. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

  4. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

  5. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

  6. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

  7. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

  8. Specialist në Drejtorinë e Mbikëqyrjes Elektronike, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimit të Provës - kategoria: IV-a

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Adelajda Demo
  • Admir Xhaka
  • Admir Zefi
  • Agim Sinani
  • Albana Malçi
  • Alma Lleshi
  • Alsaed Sinani
  • Amarildo Zere
  • Anisa Bali
  • Anisa Mara
  • Anisa Xake
  • Ardit Preçi
  • Ardita Kurti
  • Arenc Grabova
  • Arnald Doçi
  • Besmir Lesaj
  • Besnik Tozaj
  • Blerina Kercuku
  • Brunilda Açori Dine
  • Dafina Gora
  • Dorjana Llushi
  • Edita Papa
  • Edona Cela
  • Eljana Blaceri
  • Elona Emiri
  • Ema Berlat
  • Emirjon Mema
  • Eneda Abazaj
  • Erida Hysesani
  • Eriona Kola
  • Eristela Hoxha
  • Erlinda Plyku
  • Ermenita Alia
  • Ervis Memaga
  • Esmeralda Zylali ( Muçolli )
  • Etleva Lleshi
  • Florid Vulka
  • Florina Cenaj
  • Gent Meci
  • Gentian Bicukaj
  • Gentiana Deda
  • Gentjan Gazidedja
  • Gentjana Zallumi
  • Gerhard Idrizi
  • Grid Marku
  • Hava Memko
  • Hazbije Gjuta (Dafku)
  • Hidri Cerriku
  • Ilda Markeçi
  • Ilirjan Nerguti
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Ioann Çeli
  • Ira Dedej
  • Jasmina Daiu
  • Jetmir Dedaj
  • Jona Sulaj
  • Kalina Rafaili
  • Klea Agolli
  • Kristi Pejo
  • Lejmonda Hysaj
  • Leme Hajdari
  • Lorena Hasa
  • Luljeta Cani
  • Marilda Bakalli
  • Mimoza Kosturi
  • Mimoza Marko
  • Ndricim Duka
  • Nikoleta Janaq (Taragjini)
  • Oerd Shamata
  • Oligerta Çela
  • Orjeta Hasanaj
  • Ornela Gjoni
  • Renata Kocaqi
  • Sara Lleshi
  • Shukri Marku
  • Suela Cara
  • Taulant Hani
  • Valbona Devole
  • Valbona Ndoci
  • Valbona Tota-Bicukaj
  • Xhovana Kodra
  • Zenel Shentolla
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 5.6.2018, ora 14:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 8.6.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr. 31, Tiranë.