Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin e Politikës së Sigurisë Evropiane, në Drejtorinë e Politikave NATO dhe BE, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - Kategoria: III-b

  2. Specialist në Sektorin e Politikës së Sigurisë Evropiane, në Drejtorinë e Politikave NATO dhe BE, në Drejtorinë e Përgjithshme të Politikave të Mbrojtjes, në Ministrinë e Mbrojtjes - Kategoria: III-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Haxhi
  • Adela (Gogu) Ndini
  • Adela Çullhaj
  • Adem Skendo
  • Admir Xhaka
  • Admir Zanaj
  • Adrian Sulo
  • Altea Dajlani
  • Altin Selimi
  • Andi Zaja
  • Anis Konduri
  • Anisa Xake
  • Anita Shehu
  • Arenc Grabova
  • Arlind Kafeja
  • Arnevald Dhoska
  • Artenisa Perkola
  • Besmir Lesaj
  • Besmir Tocila
  • Besnik Tozaj
  • Bledi Hakrama
  • Blerina Kercuku
  • Bora Shaholli
  • Brunilda Açori Dine
  • Dalma Gerveni
  • Dëfrim Deda
  • Demona Shuka
  • Denisa Rexhep
  • Dorjana Llushi
  • Dritan Murrja
  • Driton Agastra
  • Eduart Begolli
  • Edvin Sinani
  • Elona Berki
  • Ema Berlat
  • Emirjon Mema
  • Eneda Ajdari
  • Eralda Bardhi
  • Erina Ago
  • Erjola Cullufe
  • Ermiola Muca
  • Ervina Lila
  • Ervis Rama
  • Esjona Jahaj
  • Evelina Koçi
  • Evisjana Krasniqi
  • Gentjan Gazidedja
  • Greta Islami
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Irlind Elezi
  • Irma Aushaj
  • Irma Balla
  • Jetmir Dedaj
  • Jetnor Zhaboli
  • Klaudja Kina
  • Kresilda Abedin
  • Leme Hajdari
  • Liman Qyra
  • Lindita Braho
  • Lorena Janaqi
  • Lorena Kurti
  • Luelda Ipeku
  • Lulezim Cuka
  • Manushaqe Rina
  • Marilda Bakalli
  • Marinela Arapi
  • Mario Male
  • Marsela Resulaj
  • Martin Mustafa
  • Nikoleta Janaq (Taragjini)
  • Olgerta Pero
  • Orges Dushku
  • Ornela Gjoni
  • Redion Gjata
  • Selim Deda
  • Shukri Marku
  • Sigi Zaimi
  • Sotiria Duda
  • Spartak Hodo
  • Stela Stoka
  • Stiljan Llavdaniti
  • Suela Cara
  • Taulant Hani
  • Tedi Turku
  • Valbona Ndoci
  • Vasil Vasili
  • Xheni Vasha
  • Xhenisa Reka
  • Xhonsila Hoxha
  • Zamira Saraçi
A. Testimi me shkrimi do të zhvillohet në datën 18.5.2018, ora 15:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 22.5.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.