Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Specialist në Sektorin Juridik, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Fier - Kategoria: IV-b

  2. Specialist në Sektorin Juridik, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Lezhë - Kategoria: IV-b

  3. Specialist në Degën e Thesarit Durrës - Kategoria: IV-b

  4. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Lezhë - Kategoria: IV-b

  5. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Degën Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Kukës - Kategoria: IV-b

  6. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Degën Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Berat - Kategoria: IV-b

  7. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Degën Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Durrës - Kategoria: IV-b

  8. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Degën Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Fier - Kategoria: IV-b

  9. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Degën Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Tiranë - Kategoria: IV-b

  10. Specialist në Sektorin e Shërbimeve të Brendshme, në Degën Rajonale të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit Shkodër - Kategoria: IV-b

  11. Specialist në Sektorin Juridik, në Drejtorinë e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Tiranë - Kategoria: IV-a

  12. Specialist në Sektorin Juridik, në Drejtorinë e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Tiranë - Kategoria: IV-a

  13. Specialist në Sektorin Juridik, në Drejtorinë e Funksioneve Mbështetëse, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Durrës - Kategoria: IV-a

  14. Specialist në Sektorin Juridik, në Administratën e Prefektit të Qarkut Gjirokastër - Kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Abdyl Bakiu
  • Ada Hysi
  • Adelajd Tabaku
  • Adelina Agolli
  • Adem Skendo
  • Admir Xhaka
  • Admir Zefi
  • Adriano Guri
  • Aferdita Presheva
  • Aida Koçi
  • Ajlin Alfredaj
  • Alba Bruci
  • Albert Jupi
  • Alda Peto
  • Aldi Hoxha
  • Aleksander Zefi
  • Alfiora Fortuzi
  • Alfonc Kasa
  • Alfred Imeraj
  • Algerta Daja
  • Algerta Kurti
  • Alketa Logu
  • Alma Xifaj
  • Alris Soko
  • Altin Gjoni
  • Amarildo Zere
  • Ambra Zelka
  • Andrea Toti
  • Anduela Tahiri
  • Anila Meshi
  • Anisa Osja
  • Arber Abilaliaj
  • Arbër Xhelo
  • Arbora Aliaj
  • Ardit Preçi
  • Ardita Metaliaj
  • Arenc Grabova
  • Arjola Sinanaj
  • Arlind Kraja
  • Arlinda Dedi
  • Arlinda Gojani
  • Armand Kuqi
  • Armando Bejleraj
  • Armando Vata
  • Arnald Doçi
  • Artenisa Jasini
  • Artenisa Zeneli
  • Aurora Vorfi
  • Bekim Mulaj
  • Besart Duro
  • Besnik Tozaj
  • Blendi Bimbli
  • Blerim Reci
  • Blerina Hafizi
  • Blerina Noja
  • Blerina Zaja
  • Bora Osmanlli
  • Brdha Marku
  • Bruneld Gjini
  • Brunilda Krashi
  • Dajana Skura
  • Dalma Gerveni
  • Damiano Aliaj
  • Delvijot Llusha
  • Denada Seferi
  • Diana Proga
  • Donald Dervishaj
  • Drenica Demiraj
  • Drita Disha
  • Eda Selmani
  • Eduard Marku
  • Edvin Sinani
  • Eglantin Dajti
  • Eglantina Bedini
  • Eglantina Karafilaj
  • Ela Zu
  • Elfrida Qose
  • Eljan Kasa
  • Eljon Begolli
  • Elona Poga
  • Elsa Muho
  • Eltion Nuhiallari
  • Elton Zoto
  • Ema Berlat
  • Emirjon Mema
  • Enea Sali
  • Eni Buxheli
  • Enis Bregu
  • Enkilejda Halili
  • Enxhi Preka
  • Enzo Tola
  • Erbim Fagu
  • Erdi Hoxhalli
  • Ergys Ballaj
  • Erilda Metalia
  • Erisa Dyrmishi
  • Erona Laçej
  • Ervin Cenaj
  • Esjona Jahaj
  • Esmeralda Spata
  • Esmeralda Taçi
  • Etleva Lleshi
  • Euglert Kolonjari
  • Eva Kenga
  • Evana Gerbi
  • Fatjon M
  • Flamur Tola
  • Florenc Rakipi
  • Florian Hoxha
  • Florina Cenaj
  • Flutura Sherifaj
  • Franceska Gjata
  • Gentian Dashi
  • Gentjan Gazidedja
  • Gerond Behari
  • Gjergji Melonashi
  • Glorian Tusha
  • Greta Çela
  • Hatixhe Murrani
  • Hava Memko
  • Hava Qerimi
  • Herla Praka
  • Herson Torra
  • Ina Sula
  • Ines Tershalla ( Spahiu )
  • Ira Dedej
  • Irgen Sinanaj
  • Jetnor Sherri
  • Jona Sulaj
  • Jonel Baci
  • Jonida Dervishi
  • Jonida Hoxha
  • Jonida Ndoni
  • Julian Rrista
  • Julinda Lipe
  • Jurgen Mëçalla
  • Karmela Goxhaj
  • Katerina Bilo
  • Kejti Hoxha
  • Klara Sheqi
  • Klaudio Cuka
  • Klevi Lace
  • Klodiana Baxhia
  • Kristin Xheka
  • Laureta Çiraku
  • Ledian Shehu
  • Liljana Zhllima
  • Lixhers Mali
  • Loreta Muhameti
  • Malvin Kokaj
  • Malvina Sira
  • Marsida Mule
  • Melina Xholla
  • Merita Bardhoku
  • Miltiadh Ikonomi
  • Mimoza Kosturi
  • Miranda Allkja
  • Mirjan Jahja
  • Ndue Buraku
  • Nekida Baha
  • Oldion Molla
  • Orgesta Brata
  • Ornela Gjoni
  • Orsjola Teska
  • Osvaldo Bibaj
  • Paola Skrapalliu
  • Pellumb Feneri
  • Pirro Angjeli
  • Qamile Ajazi
  • Ramadan Hoxha
  • Ramazan Lka
  • Renalda Brisku
  • Renato Elezi
  • Roland Paja
  • Sadik Topuzi
  • Satbere Shahu
  • Severina Vangjeli
  • Shukri Marku
  • Sidorela Agolli
  • Sonila Piri
  • Sonila Qerolla
  • Sonila Rrahmani
  • Stela Gjergji
  • Stiljan Kocllari
  • Suada Shahinaj
  • Suela Islamaj
  • Suela Methoxha
  • Suela Pepa
  • Teuta Shkembi
  • Valbona Malotaj
  • Valbona Taho
  • Valiana Rama
  • Valmir Tusha
  • Valmira Fejza
  • Vigan Islamaj
  • Xheni Halili
  • Xhezmir Shabani
  • Xhovana Kodra
  • Zamira Saraçi
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 24.4.2018, ora 12:00, në ambientet e Godinës "Liria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 27.4.2018, ora 10:00, në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.