Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Departamenti i Administratës Publike, në zbatim të nenit 22 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 4, të Kreut IV, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, pas përfundimit të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kërkesave të përgjithshme dhe të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për grupin e pozioneve:

  1. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Vlorë - Kategoria: IV-b

  2. Inspektor Stomatolog, në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Kukës - Kategoria: IV-b

  3. Inspektor në Sektorin e Inspektimit Sanitar, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Kukës - Kategoria: IV-b

  4. Inspektor (për institucionet shëndetësore), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Dibër - Kategoria: IV-b

  5. Inspektor Stomatolog, në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Dibër - Kategoria: IV-b

  6. Inspektor Stomatolog, në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Dibër - Kategoria: IV-b

  7. Inspektor (për institucionet shëndetësore), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Gjirokastër - Kategoria: IV-b

  8. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Durrës - Kategoria: IV-b

  9. Inspektor (për Inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Shkodër - Kategoria: IV-b

  10. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Shkodër - Kategoria: IV-b

  11. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Korçë - Kategoria: IV-b

  12. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Korçë - Kategoria: IV-b

  13. Inspektor në Sektorin e Inspektimit Sanitar, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Korçë - Kategoria: IV-b

  14. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Tiranë - Kategoria: IV-b

  15. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Tiranë - Kategoria: IV-b

  16. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Tiranë - Kategoria: IV-b

  17. Inspektor në Sektorin e Inspektimit Sanitar, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Tiranë - Kategoria: IV-b

  18. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Vlorë - Kategoria: IV-b

  19. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Vlorë - Kategoria: IV-b

  20. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Vlorë - Kategoria: IV-b

  21. Inspektor në Sektorin e Inspektimit Sanitar, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Fier - Kategoria: IV-b

  22. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Fier - Kategoria: IV-b

  23. Inspektor (për inspektime të tjera), në Sektorin e Inspektimeve të Tjera Shëndetësore, në Inspektoratin Shtetëror Shëndetësor Fier - Kategoria: IV-b

Kandidati/kandidatët i/e kualifikuar për të vazhduar fazën e dytë të konkurrimit është/janë:
  • Ada Gjoni
  • Adela Kandri
  • Aferdita Ramku
  • Albana Zni
  • Albion Tershalla
  • Aldo Pitaku
  • Alketa Buta
  • Amarilda Hysenshahaj
  • Andi Mihaj
  • Andi Rabiaj
  • Anxhela Guri
  • Arben Bushati
  • Ardit Çiku
  • Ardit Kaçi
  • Arlind Zagani
  • Arlinda Guri
  • Aurora Xhediku
  • Besnik Habazaj
  • Bresilda Rama
  • Danjela Ruci
  • Demir Drvishi
  • Denis Ymeri
  • Denisa Mecorapaj
  • Denisa Stasa
  • Drenica Bashkurti
  • Dritan Coraj
  • Earta Ndreu
  • Edlir Kaci
  • Ejona Sulstarova
  • Elidion Rusto
  • Elira Bala
  • Elona Haskaj
  • Elvis Sinani
  • Emona Karami
  • Enea Habip
  • Enkeled Selfo
  • Enriko Alikaj
  • Entela Tresa
  • Enxhi Hsani
  • Era Koxhaj
  • Erald Kalemi
  • Ergelto Zekollari
  • Eridon Cena
  • Erina Qyrku
  • Erind Mengri
  • Eriselda Morina
  • Ermal Calleku
  • Ermal Ibrahimi
  • Ervin Kulli
  • Esmeralda Çoti
  • Ethem Arapi
  • Eva Cerma
  • Eva Dokaj
  • Eva Kica
  • Eva Vogli
  • Evald Bejaj
  • Fabiena Malaj
  • Fatjon Manjani
  • Fatjon Shena
  • Ferdiola Gjonaj
  • Festim Basha
  • Flogert Hasanaj
  • Floriana Marku (Spahia)
  • Florida Domi
  • Gazment Dejeli
  • Gerta Grra
  • Gjergji Alfonso Islami
  • Greta Kadriu
  • Hamza Qorri
  • Hazbi Merhadi
  • Hurma Dulellari
  • Ina Perçuke
  • Indrit Clami
  • Irakli Ismailaj
  • Irda Sala
  • Irena Lugaj
  • Jani Peci
  • Joana Cobo
  • Jona Rrungaja
  • Jonida Ibi
  • Juel Zaraj
  • Juelda Hsmegaj
  • Julinda Bilani
  • Juna Mali
  • Karafil Ahmeti
  • Katerina Pikuli
  • Klevis Sheremetaj
  • Klodi Omeri
  • Kreshnik Cjapi
  • Kristina Kokaj
  • Kujtim Agolli
  • Liridona Mazari
  • Lorela Berdellima
  • Lorina Prifti
  • Luli Petanaj
  • Manjola Kola
  • Mariola Ismailaj
  • Mark Prosekuj
  • Mensir Kukaj
  • Merisa Kuluri
  • Morin Jaupaj
  • Nertes Mahilaj
  • Nexhbedin Meda
  • Ornela Tahiri
  • Pamela Barjami
  • Pamela Jorgoni
  • Paula Verori
  • Pavjola Zeneli
  • Pranvera Sullaj
  • Rajmonda Pasha
  • Redi Hoxha
  • Rediona Skendaj
  • Rezarta Kullau
  • Rigersa Mustaj
  • Robert Gjeli
  • Romeo Boçi
  • Rovena Muhja
  • Rushit Hysi
  • Safet Korbi
  • Saimir Sado
  • Selam Siani
  • Shemsie Bogdani
  • Sokol Osmani
  • Sonila Leka ( Meraj )
  • Stela Muhameti
  • Valbona Semanjaku
  • Vatë Vukaj
  • Viola Kaso
  • Xhabir Shehu
  • Xhelisona Theodhori
  • Xhensiana Rapo
  • Xhuljo Zenelaj
  • Ylli Cenkolli
  • Zana Hasaj
A. Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 10.4.2018, ora 13:00 në ambientet e Godinës "Iliria", ish Kinoklubi në Qytetin Studenti, Tiranë.

B. Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 13.4.2018, ora 9:00, në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.