Email:
Fjalëkalimi:

Klikoni këtu nëse nuk ju kujtohet fjalëkalimi.

Nëse nuk keni akoma llogari në faqe klikoni për t'u regjistruar.

Identifikohu/Regjistrohu  


Në zbatim të nenit 25 të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar, si dhe të pikës 9, të Kreut VII, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, në përfundim të verifikimit paraprak të kandidatëve, për përmbushjen e kushteve të lëvizjes paralele dhe kërkesave të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njësitë e menaxhimit të burimeve njerëzore të institucioneve përkatëse, ju njoftojnë se për pozicionet si vijon, kandidatët e kualifikuar për fazën e dytë të konkurrimit, janë:

  1. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Lezhë - Kategoria: IV-a

    • Sokol Taka

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 10:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

  2. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Tiranë - Kategoria: IV-a

    • Ardjana Cengu (Gjana)
    • Kadrije Gurmani
    • Kristina Ruçi
    • Ornela Topuzi

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 13:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

  3. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Kukës - Kategoria: IV-b

    • Ardjana Cengu (Gjana)

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 11:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

  4. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Fier - Kategoria: IV-a

    • Erald Buxheli

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 10:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

  5. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Dibër - Kategoria: IV-b

    • Sonila Rabdishti

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 11:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

  6. Specialist në Zyrën e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Sektorin e Shërbimit për Tatimpaguesit, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Gjirokastër - Kategoria: IV-b

    • Dorjana Dudi

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 12:00 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

  7. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Shkodër - Kategoria: IV-a

    • Klodiana Perdja

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 12:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.

  8. Specialist në Sektorin e Asistencës dhe Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë e Shërbimit të Tatimpaguesve, në Drejtorinë Rajonale Tatimore Shkodër - Kategoria: IV-a

    • Edmond Deja
    • Edvin Rexhepi

    Intervista e strukturuar me gojë do të zhvillohet më datë 26.3.2018, ora 12:30 në ambientet e Shkollës Shqiptare të Administratës Publike, Blv "Zhan D'Ark", Nr 31, Tiranë.




Vëmendje!! Duke filluar nga data 27.3.2018. , do të njoftohen nëpërmjet faqes së DAP, të gjithë kandidatët që kanë aplikuar për procedurën e pranimit në shërbimin civil në kategorinë ekzekutive, në lidhje me numrin e vendeve të lira, datën dhe vendin ku do të zhvillohet konkurrimi.